Levná dovolená ŘECKO - CHALKIDIKI
Theo beach LunaVila Vergina Luna LUX Asprovalta Fotogalerie Kontakt
CK Lunatour


Katalog 2021

Katalog 2021


Dovolená Řecko

Video CK Lunatour

Video CK Lunatour

Dovolená Řecko
Levná dovolená v Řecku
Dovolená Řecko

 
Pojištění proti úpadku

Pojišťovna

Dovolená Řecko

Najdete nás na facebooku.

Dovolená Řecko

  0585518

Dovolená Řecko


 
Valid HTML 4.01


Dovolená Řecko


  www.mspetrovice.cz
Důležité informace


Pokud chcete vybrat pokoje s výhledem na moře či jiné Vámi oblíbené je nutno rezervovat co nejdříve!

Dle nařízení EU s účinností od ledna 2012 musí mít každý občan ČR cestovní doklad, tedy i všechny děti. Na cestu do Řecka ale všem občanům ČR stačí OBČANSKÝ PRŮKAZ! Občanský průkaz můžete pořídit i dětem do 15let, jeho pořízení je výrazně levnější než cestovní pas. Díky občanským průkazům je odbavení na hranicích daleko rychlejší, proto žádáme všechny klienty, aby cestovali s občanským průkazem !!

S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR/osoba/noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

Dále doporučujeme všem našim klientům aby si uzavřeli cestovní pojištění. Na našich pobočkách máte možnost uzavřít si cestovní pojištění i včetně pojištění storna zájezdu. Ceny jsou již od 18,-/os/den. Pojištění včetně storna je nutno uzavřít již při podpisu smlouvy a složení zálohy. Pojištění bez storna si můžete uzavřít kdykoliv do odjezdu na zájezd. Bližší info na našich pobočkách.

Dále si vás dovolujeme upozornit, aby jste při výběru rekreace u jiných CK přihlíželi i na to, co je v ceně obsaženo a v jaké poloze a kvalitě je hotel umístěn. Naše ceny za ubytování, dopravu a polopenzi jsou již konečné a nebudou již navyšovány. Pokud porovnáte tyto skutečnosti, dospějete k názoru, že naše ceny jsou opravdu bezkonkurenční i včetně polopenze.

Pokud vás zaujala naše nabídka a vybrali jste si termín vaší dovolené, rezervujte si jej co nejdříve aby jste měli možnost výběru termínu i ubytování (pokoje s výhledem na moře jsou omezené a jsou většinou rezervovány již v prosinci a lednu).

ZÁVĚREČNÉ POKYNY

Studia budou při příjezdu i odjezdu přebírána, veškeré scházející i poškozené věci je nutno uhradit přímo na místě.

Na všech našich ubytovacích kapacitách si klienti po sobě pokoje uklízí sami. Budou dány k dispozici mycí prostředky a pokoje budou přebírány a uvolněny nejpozději do 10 hodin.

Je možné že všechny průjezdy přes hraniční přechody budou maximálně plynulé a přijedete v době, kdy se pokoje budou ještě uklízet. Tudíž vás žádáme o trpělivost.

Zavazadla jak při příjezdu tak při odjezdu si můžete nechat na předem určeném místě.

Sprchu budete moci použít před odjezdem (po 16. hod.) ve studiu, které jste během pobytu užívali.

Prosíme vás tímto o vzájemnou ohleduplnost, aby jste tuto službu poskytli i v případě opačném.

Odjezd do ČR je plánován po uplynutí bezpečnostní přestávky, ne dříve jak v 17.00 hod. Předpokládaný příjezd do Čech 2. den v nočních až ranních hodinách.
"Za všech okolností
si zachovej vnitřní svobodu."

Aristippos  Vyberte si z naší nabídky výletů a poznávejte krásy Řecka!  
L.Bartoš 2008